Aktivní telemarketing

Prodej po telefonu

Máte-li produkt nebo službu, kterou potřebujete rychle umístit na trh, nebo chcete-li rychle expandovat, bývá zpravidla prodej po telefonu tím nejlepším řešením.

Zaměstnáváme profesionály se zkušenostmi s přímým prodejem. Můžeme pro Vás cíleně obvolat několik tisíc adres, a pomoci Vám tak prodávat či „otevírat dveře“.

Průzkumy trhu

Provádíme CATI průzkumy, od návrhu dotazníku až po závěrečnou analýzu a prezentaci výsledků. U menších projektů jsme schopni dodat výsledky již 2. den od zadání.

Sjednávání schůzek

Pomůžeme Vašim obchodním zástupcům se sjednáním schůzek tak, aby byli plně vytíženi a jejch práce byla maximálně efektivní.

Aktualizace databáze

Zaměstnáváme profesionály se zkušenostmi s přímým prodejem. Můžeme pro Vás cíleně obvolat několik tisíc adres, a pomoci Vám tak prodávat či „otevírat dveře“.

Pokud máte databázi, která potřebuje vyčistit, ověřit nebo se jenom potřebujete ujistit, zda máte správná kontaktní jména, telefonní čísla,e-maily, stačí říct. ARKO projekt Vám samozřejmě pomůže také v případě, že budete požadovat získání dalších doplňujících informací (obrat, počet zaměstnanců, dělení podle OKEČ atd).

Disponujeme vlastními aplikacemi, které jsou propojeny s číselníky České pošty, na základě kterých jsme schopni ověřit validnost záznamů. Tímto způsobem můžete výrazně snížit náklady na zakázku či kampaň (zaručujeme 100% doručitelnost zásilek a v případě jejich vrácení Vám částku za poštovné automaticky vrátíme).

Podrobný popis standardizace databáze je možné stáhnout zde.

Případová studie

Naši zaměstnanci zajistí, že všechny Vámi požadované údaje budou vyplněny. Máme kontrolní mechanismy, jak snížit chybovost při pořizování na minimum.

Leads management

Pomocí telemarketingu otevíráme dveře – dostáváme Vás před ty, kteří činí klíčová rozhodnutí – a zbytek už je na Vás.

Naši zákazníci jsou ze segmentů B2C i B2B. Ať už se snažíte prodávat např. stavební materiál, či chcete sjednat schůzku s IT ředitelem nebo prodejcem, ARKO projekt je účinným řešením.

Zavolejte nám a my Vám připravíme nabídku s prezentací našich služeb.